انتصابات

رئیس جدید اداره میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری شهرستان مشهد معرفی و منصوب شد.

حسین زارع صفت، مدیرکل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان خراسان رضوی، طی حکمی، مهندس احمد دیناری را به عنوان « رئیس اداره میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری شهرستان مشهد مقدس » منصوب نمود.

گفتنی است جلسه معارفه مهندس دیناری صبح روز دوشنبه ششم اردیبهشت نود و پنج با حضور مدیرکل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان، فرماندار شهرستان مشهد، بخشداران شهرستان و تعدادی دیگر از مدیران در محل دفتر فرماندار شهرستان مشهد برگزار گردید.

مهندس احمد دیناری، پیش از این در سمت های معاونت گردشگری استان خراسان شمالی، جانشین مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری خراسان رضوی در ستاد اجرایی خدمات سفر خراسان رضوی و مسئول دبیرخانه این ستاد، مدیریت خانه جهانگردی خراسان رضوی و مسئول امور دفاتر و شرکتهای خدمات مسافرتی و جهانگردی و سایر امور تخصصی و اجرایی گردشگری فعالیت داشته است. سردبیری ماهنامه سیاحت وسفر، تالیف پنج کتاب تخصصی گردشگری، کارمند برتر گردشگری کشور در سال 1387، مدرس دانشگاه در رشته گردشگری و سخنرانی در همایش ها و کارگاههای آموزشی موفقیت و بازاریابی و فروش در حوزه گردشگری نیز از دیگر سوابق ارزنده ایشان است.

1395/2/9
تغییر ترتیب انتشار نشریه سیاحت وسفر از دوماهنامه به ماهنامه

با همکاری و موافقت معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و هیات نظارت بر مطبوعات و با توجه به عملکرد مثبت و موثر نشریه سیاحت و سفر ، ترتیب انتشار این نشریه از ابتدای دیماه 1394 از دوماهنامه به ماهنامه تغییر یافت .

زین پس این نشریه به صورت ماهانه و به سه زبان فارسی،انگلیسی و عربی چاپ و توزیع خواهد شد.

1394/10/8
همایش : « بررسی چالش ها، فرصت ها و راهبردهای توسعه گردشگری سلامت در استان خراسان رضوی»

1394/9/20
کارگاه آموزشی و کاربردی

هلدینگ « ســد » برگزار می کند 

کارگاه آموزشی و کاربردی

آشنایی با قوانین طلایی جهش در کسب و کار

مدرس : احمد دیناری

مشاور ومدرس بازاریابی و فروش گردشگری و هتل داری

زمان : چهارشنبه 16 دیماه 1394

مکان : مشهد مقدس

ثبت نام محدود

تلفن ثبت نام 36051749 و 36045963 و 09302314778

1394/9/19
کارگاه آموزشی آشنایی با تکنیکهای ارتباط موثر با مشتری

هلدینگ سد برگزار می کند 

کارگاه آموزشی کاربردی

آشنایی با تکنیکهای ارتباط موثر با مشتری در فروش حضوری و تلفنی

ویژه مدیران و کارکنان کسب و کارها و سایر علاقه مندان

ثبت نام محدود

مدرس : احمد دیناری مشاور و مدرس بازاریابی و فروش گردشگری و هتل داری

زمان : ساعت 17 لغایت 20 روز چهارشنبه مورخ 4 آذر 1394

مکان : مشهد، خیابان احمد آباد، خیابان بخارایی

تلفن ثبت نام : 05136051749 و 36045963

1394/8/24
همایش دانشجویی آژانسهای هواپیمایی و چالشهای پیش رو

همایش دانشجویی دانشجویان رشته مدیریت گردشگری مرکز علمی کاربردی میراث خراسان با عنوان آژانسهای هواپیمایی و چالش های پیش رو در روز دوشنبه 11 آبان 94 با حضور تعداد کثیری از دست  اندرکاران صنعت هوانوردی، خدمات مسافرتی ، مدرسان گردشگری و هتل داری و بالغ بر 200 نفر از دانشجویان رشته گردشگری مشهد در محل تالار کوروش مشهد برگزار گردید.

آقایان ترابیان از ایرتور، مهرآیین از آسمان، فرقانی از انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی، اخلاقی پور رئیس مرکز علمی کاربردی میراث، دیناری مدرس و مشاور بازاریابی و فروش گردشگری و هتل داری، زراعتی مدیر گروه هتل داری مرکز میراث و منتجبی مدرس و کارشناس گردشگری سخنرانان اصلی این همایش دانشجویی بودند.

1394/8/19
ابلاغ منشور جدید «حقوق گردشگر»

منشور جدید «حقوق گردشگر» در نیمه اول مهرماه 1394 توسط سازمان میراث فرهنگی و گردشگری به ادارات کل میراث فرهنگی و گردشگری استانها و دفاتر خدمات مسافرتی و جهانگردی ابلاغ شد.

علاقه مندان و دست اندرکاران می تواندد فایل پی دی اف منشور را از منوی خدمات بخش دانلود سایت نشریه سیاحت و سفر دانلود نمایند..

1394/7/14
کسب رتبه برتر نشریات و رسانه های گردشگری کشور توسط نشریه سیاحت وسفر

نشریه سیاحت و سفر در دومین جشنواره مشارکت ملی گردشگری ایران که در روز یکشنبه پنجم مهرماه سالجاری و مصادف با روز جهانی جهانگردی توسط سازمان میراث فرهنگی و گردشگری کشور در سالن همایش های برج میلاد تهران برگزار گردید ، عنوان رسانه و نشریه برتر و فعال در حوزه گردشگری کشور را به خود اختصاص داد.

ساره اکبری صاحب امتیاز و مدیرمسئول این نشریه ، لوح سپاس و تقدیر این جشنواره را در محل برگزاری جشنواره دریافت نمود.

برای مشاهده لوح فوق می توانید از منوی گالری بخش افتخارات و تقدیرنامه ها را بازدید نمایید.

1394/7/14
[1] 2 3 4 5 6